Wesołych Świąt!

Kochani,

Życzymy Wam ciepłych, rodzinnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Wam przede wszystkim duuuuuuuuużo zdrowia, dużo siły i mnóstwo miłości, a także ogromnego wsparcia. Dla osób walczących i wspierających – życzymy Wam wiary, która nigdy nie powinna Was opuszczać, niezależnie od tego co się dzieje.

Spędźcie te Święta w rodzinnym gronie, głośno śpiewajcie piosenki świąteczne i kolędy, jedzcie pyszne potrawy, odpocznijcie, grajcie w gry planszowe (jedna z moich ulubionych rzeczy w czasie Świąt, poza pierogami), oglądajcie Kevina i spędźcie po prostu wymarzone Święta, takie, jakich zawsze chcieliście.

Pamiętajcie także o potrzebujących. Fajnie jest zrobić coś dla kogoś, nawet dla kogoś, kogo nie znamy. Jest tak dużo zbiórek na wielu stronach internetowych dla chorujących, na pewno też w Waszych miastach organizowane są różne zbiórki – dorzućcie się, nawet małą sumę, która dla kogoś może znaczyć bardzo dużo. Często największym prezentem, jaki inni chcieliby od nas dostać to po prostu nasza obecność blisko nich – pamiętajcie. 🙂

Życzymy Wam też szampańskiego Sylwestra oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku, a także mnóstwo zdrowia oraz spełnienia wszystkich postanowień noworocznych.

Wesołych Świąt, życzy team Pochłonięta – Claudia i Maciej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s