Akcja regeneracja

Po chwili przerwy wracam!

Nie było mnie tu ponad 2 tygodnie, ale to dlatego, że w weekend mój brat miał ślub i jako świadkowa musiałam odrobinę się zaangażować w przygotowania.

Powiem Wam, że albo nastąpiła turbo regeneracja, albo po prostu emocje i adrenalina sprawiły, że bawiłam się najlepiej na świecie. Zdarzały się momenty oczywiście, że musiałam szybciej usiąść i odpocząć między tańcami, ale ogólnie – balowaliśmy do 5 rano, trochę szkoda, bo ja miałam siłę na więcej, haha!

Regeneracja po leczeniu trwa dosyć długo, trzeba słuchać się swojego organizmu, nie przesadzać – lepiej odpocząć na ławce czy krześle niż zemdleć w czasie tańca, czy spaceru. Siły nie przybędą w moment, o tym trzeba pamiętać, ale jak już przyjdą… uwierzcie mi, poczujecie się tak szczęśliwi, że możecie skakać, tańczyć, śpiewać, po prostu czuć, że żyjesz. Cudowne uczucie. Wiem, że to nadal nie jest 100% możliwości mojego organizmu, ale jeśli to jest tylko jakiś mały procent to ja się boję co będzie jak osiągnę maximum, przecież moja energia cały dom rozniesie, haha!

Naprawdę czuję się niesamowicie dobrze, nawet lepiej chyba niż przed chorobą. Życzę każdemu z Was, żebyście szybciutko i porządnie zregenerowali swój organizm, żebyście mogli tak jak ja tańczyć boso (uważajcie, bo ja sobie zbiłam małego palca i mam całą siną stopę, haha, więc może lepiej w butach) i śpiewać na imprezach do białego rana.

Miłego dnia!

6 myśli na temat “Akcja regeneracja”

  1. ja wychodziłam za mąż dwa tygodnie po ostatniej chemii i u mnie chyba stres i emocje sprawiły że byłam jak nowonarodzona. praktycznie cała noc na parkiecie tylko przerwy po polkach na kilka minut żeby odsapnac. a tancowalam też do 5 😊

    Polubione przez 1 osoba

  2. Też byłam na weselu w trakcie chemioterapii. Myślałam, że wytrzymam tylko do północy a bawiłam się do czwartej, następnego dnia były jeszcze poprawiny i wychodziliśmy ostatni 🙂 na szczęście w zeszłym tygodniu skończyłam chemię, oby nigdy więcej! Pozdrawiam 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s