3 tygodnie po chemii

Niby dopiero minęły te 3 tygodnie, a ja już czuję (trochę) wolność. 😉 Czuję się bardzo dobrze, byłyśmy z mamą w poniedziałek nawet na 5-cio kilometrowym spacerze, w końcu było jakieś 20 stopni i słoneczko, kto by nie skorzystał z takiej pogody… 😉 Co prawda po tym spacerze padłam i poszłam spać, ale warto było.

W weekend też udało mi się w końcu wyjść „do ludzi” i poszłam na konferencję, organizowaną przez koło naukowe, do którego należę. Pierwszego dnia troszkę byłam zmęczona i nie dałam rady zostać do końca, ale mimo wszystko czułam się super i świetnie było się spotkać ze znajomymi. 😉

Jutro po południu tomografia, niestety od razu nie będę nic wiedziała, bo radiolog musi opisać to, co zobaczy na zdjęciach. 😉 Jak tylko będę coś wiedziała, to oczywiście dam znać, pewnie na Instagramie moim, swoją drogą tam najczęściej na bieżąco robię różne relacje, więc jak ktoś jeszcze mnie tam nie obserwuje, to serdecznie zapraszam. 😉

Więcej nowości póki co nie mam, korzystam z tego, że mogę w końcu się ruszać i jeść dosłownie wszystko co tylko zechcę. 😉 Miłego dnia!

3 myśli na temat “3 tygodnie po chemii”

  1. A próbowałaś już może jakichś alternatywnych metod leczenia – opartych na przyjmowaniu naturalnych produktów? W sumie nie ma raczej sensu robić sobie nadziei, że od razu wyleczą raka, ale badania epidemiologiczne jednoznacznie wskazują, że przynajmniej można w ten sposób złagodzić skutki uboczne chemioterapii czy radioterapii.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s