Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć Wam przede wszystkim zdrowia.

Życzę Wam, żebyście spędzili te Święta w ciepłym gronie rodzinnym, przy pełnym jedzenia stole, z najlepszymi humorami jakie możecie mieć. Doceniajcie każdą chwilę z bliskimi, zapomnijcie o głupich konfliktach i po prostu cieszcie się, śpiewajcie kolędy, grajcie w gry planszowe, rozmawiajcie, spędźcie ze sobą czas.

To wspaniały okres w roku, wykorzystajcie go jak najlepiej – pomyślcie co jest dla Was ważne, przeżyjcie ten okres w spokoju i radości, pomyślcie o nadchodzącym roku, zostawcie ten okropny rok 2016 za sobą, daleko daleko! Postawcie sobie realne cele na rok 2017, dbajcie o siebie, o bliskich. Pamiętajcie, że rodzina to jedna z najważniejszych wartości, pielęgnujcie każdą relację.

Nie jestem dobra w składaniu życzeń, ale mam nadzieję, że takie proste słowa wystarczą. Z okazji świąt jeśli ma ktoś możliwość – pomóżcie potrzebującym. Jest mnóstwo osób, które potrzebują pomocy finansowej, ja np. staram się wpłacać pieniążki na różne osoby ze strony siepomaga.pl, dla was to może być tylko 5 zł, ale jak zbierze się dużo osób to można zebrać miliony, akcje na tej stronie niejednokrotnie to pokazywały.

Pozwolę sobie Was o coś poprosić – jeśli możecie i chcecie – z okazji Świąt Bożego Narodzenia wyślijcie chociaż SMSka albo wpłaćcie symboliczną kwotę dla Kordiana, to chłopiec, który pochodzi z Kisielic – miejscowości niedaleko mojej rodzinnej Iławy. Przeczytacie w linku wszystkie informacje na temat jego stanu zdrowotnego, ostrzegam tylko, że to bardzo poruszające. W ciągu kilku dni udało się zebrać 70% pieniążków potrzebnych, brakuje tak niewiele! Jeśli nie Kordianowi, to na tej stronie jest maaaasa ludzi, którzy potrzebują pomocy. Zamiast wydać pieniążki np. na paczkę papierosów albo na głupiego cukierka, wyślijcie smsa, wpłaćcie – takie jest moje życzenie świąteczne, już jedno o wyjściu ze szpitala się spełniło, może Wy spełnicie i to! 😉

Zdrowych i Wesołych Świąt! C.

4 myśli na temat “Wesołych Świąt!”

 1. Moja droga, mam nadzieję, że nie zachowuję się tu jak jakaś stalkerka, że komentuję te posty tak często i szybko.
  Ale życzę Ci także bardzo pogodnych i ciepłych świąt! Jak najwięcej uśmiechu na Twojej twarzy w rodzinnym gronie!
  Ściskam mocno,
  Panna K.

  Polubione przez 1 osoba

  1. Nie rozumiem wzburzenia. Claudia na blogu nie opisuje Twoich ani niczyich innych przeżyć, tylko wyraźnie widać, że to co pisze to jej odczucia. Mam odwagę powiedzieć, że gdybyś Ty się dowiedział/a o chorobie nowotworowej to Twoim marzeniem byłoby wrócenie do normalnego życia i pozostawienie choroby w tyle.
   Tak czy inaczej, życzę ciepłych i spokojnych Świąt!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s